בחירת סטודיו צילום אירועים

למרבה הפלא, ביום החתונה, מבין כל האורחים והפרצופים הנוכחים באירוע החשוב ביותר בחייכם, יהיה זה דווקא צלם האירועים אותו תראו הכי הרבה פעמים. אם חושבים על כך, עובדה זו נשמעת הגיונית כי בכל זאת צלם אירועים הוא זה שמחובתו להיות נוכח ולתעד את שלל רגעי הקסם בערב חתונתכם. במידה והינכם מעוניינים כי סרט החתונה ואלבום התמונות שתקבלו לאחר האירוע יצליח לקלוט ולהעביר את האווירה ששררה בחתונה, עליכם להרגיש בנוח בקרבת הצלם וזו הסיבה לכך שצילום אירועים לעתים אינה משימה פשוטה כלל וכלל. נינוחות בקרב צלמי האירוע תלויה במספר גורמים ביניהם ניתן למנות את אופי הצלמים, מידת הפתיחות לכם והאופן בו הנכם מתנהגים כאשר מכוונת עליכם מצלמת וידיאו.

צלם אירועים עם כישורים

כאמור, צילום אירועים מצריך הפגנת יכולות לא מועטות מצדו של צלם האירוע עצמו. עליו לנסות ולהיות "דני דין", הרואה ובלתי נראה – עליו לעמוד במקום הנכון ובזמן הנכון של כל רגע הראוי להיות מתועד כחלק מסרט החתונה שלכם תוך כדי הימנעות מלהוות גורם מפריע עבורכם ועבור האורחים החולקים עימכם את הערב המיוחד בחייכם. זה המקום להדגיש כי יכולותיו האסטרטגיות של הצלם אינן מספיקות שכן צילום אירועים לרבות צילום חתונה מצריך גם טכניקת צילום מקצועית לרבות זוויות הצילום ויצירת קומפוזיציה נכונה ומאוזנת בין הפריימים השונים.

מציאת סטודיו צילום אירועים מתאים היא משימה אשר יש להקדיש לה תשומת לב רבה. לרוב, בחירת הסטודיו נעשית כתוצאה מהמלצות של מכרים על סטודיו מסוים ואם ראיתם במקרה סרט חתונה או אלבום תמונות שמצא חן בעיניכם, יהיה זה רעיון טוב לשאול מיהו הצלם. ניתן למצוא צלם אירועים גם דרך רשת האינטרנט אך שימו לב כי קיים תיק עבודות זמין לצפייה לצורך בחינת איכות העבודה האמור והוא מציג מספר אירועים ולא רק אירוע בודד.

דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים