אלבום תמונות על גבי המחשב

העידן המודרני, והטכנולוגיה המתקדמת של המצלמות הדיגיטליות והמחשבים הביתיים המתקדמים מדור לדור, מאפשרות לנו כיום לאחסן את התמונות אותן הפקנו באמצעות המכשירים המתקדמים במספר רחב של אופנים. בימים אלו, ניתן ליצור אלבום תמונות במגוון רחב של אפשרויות, כאשר כל אלו יוכלו להתבצע על גבי המחשב האישי, ויאפשרו לנו צפייה מהירה ויעילה בתמונות, וכן שיתוף מהיר ופשוט של התמונות על ידי שליחה של קובץ תמונות באמצעות דואר אלקטרוני לחברים או בדרכים נוספות. במאמר הבא, נכיר מספר דרכים אותן מציע המחשב ביצירה של אלבום דיגיטלי ממוחשב.

אלבום תמונות מאוחסן בתיקיות

אוהבים לצלם? המצלמות הדיגיטליות בהחלט פטרו אותנו מנושא כמות התמונות המוגבלת, אשר הייתה נהוגה בימי סרטי הצילום הנוסטלגיים. כיום, כמעט כל מצלמה ובהתאם לכמות הזיכרון המותקנת בה, מאפשר צילום של מספר אדיר של תמונות, לפחות כל עוד הסוללה פעילה וטעונה. אם כן, כיצד כעת ניתן לשלוט בכמות התמונות האדירה הזו? התשובה היא פשוטה ביותר, יצירת אלבום על גבי המחשב. אלבום התמונות הממוחשב הוא פשוט מאוד ליצירה, שכן ההתייחסות אל התמונות המופקות מהמצלמה הדיגיטאלית זהה לחלוטין להתייחסות כל קובץ אחר!

כך, תוכלו ליצור עץ תיקיות אשר יהווה אלבום ממוחשב. לצורך הדוגמא, אלבום זה יכלול תיקיות כמו "תמונות משפחה", "טיולים", "תמונות מפסח" וכדומה, כך תוכלו להוריד את התמונות אותן הפקתם באמצעות המצלמה הדיגיטאלית ישירות אל אלבום תמונות זה, המסודר על פי תיקיות, וכך תוכלו להתמצא בקלות בין שלל התמונות האדיר אותו תצלמו לאורך השנים.

אלבומים ניידים

אחד החידושים הנחמדים ביותר של העידן הממוחשב, הוא ללא ספק הזיכרון הנייד. הזיכרון הנייד הוא מעין מחזיק מפתחות עשוי בצורה של מקל קטן, אשר מתחבר אל ממשק ה USB במחשב, ואינו דורש התקנה כלשהיא בכדי להפעילו. השימוש בזיכרון נייד בתור אלבום דומה בשיטתיות לשימוש במחשב בתור אלבום תמונות כפי שהזכרנו לעיל, היתרון הבולט של שימוש בזיכרון נייד בתור אלבום, טמון בעובדה כי כיום כמעט כל מכשיר טלוויזיה בן הדור החדש מצויד בכניסת USB, עובדה המאפשרת הצגה מיידית של אותו אלבומי התמונות המאוחסנים על גבי הזיכרון הנייד, ישירות אל מסך הטלוויזיה הגדול... כך, לאן שלא תלכו, תוכלו לשאת עמכם אלבום אחד או יותר על גבי הזיכרון הנייד, ובכל מקום תוכלו מייד לשלוף אותו, לחבר לטלוויזיה, ולשתף את כולם בתמונות המדהימות השמורות בו.
אלבום תמונות
אלבום תמונות
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים