צילום אירועים בסגנונות שונים

לצילום אירועים סגנונות שונים, כל צלם אירועים מצלם בסגנון אחר ובצורה אחרת. צילום אירועים יכול להיות רגיל ובנאלי או מפתיע ומיוחד. הכול בהתאם לבחירה שלכם כבעלי האירוע ולסגנון הצילום של הצלם שבחרתם. במאמר זה אעמוד על חלק מסגנונות הצילום.

צילום אירועים אורבאני טבעי -

בשנים האחרונות, עת שהעולם הטכנולוגי מתחדש מיום ליום, צץ לו סגנון צילום אירועים חדש, שנקרא צילום אורבאני. מדובר בצילום של החתן והכלה במקומות הטבעיים שלהם, בעבודה, מתחת לדירה השכורה, בחדר המדרגות, באמצע כביש סואן. הניגודיות של הכלה הזכה, הלבושה בלבן ושל החתן המורגש, לעומת קצת העיר הסואן והעמוס, עושים את שלהם ויוצרים סביבת צילום מעניינת, דינאמית ומשתנה. סגנון הצילום האורבאני מתאים לזוגות שמאסו בסגנון צילום האירועים הישן, לזוגות בעלי ראש אחר וקצת שונה משל כולם.

צילום אירועים בשחור לבן -

צילום אירועים בשחור לבן כשמו כן הוא, מדובר באותו צילום שאנו מכירים ואוהבים, הצילום שבו החתן נושק לכלה על שפתיה, צילום בו הכלה מביטה בחתן בערגה רק שהכול לא בצבע אלא בשחור ולבן. צילום אירועים בשחור לבן נותן לבני הזוג תחושה של טעם מתוק של פעם, רבים בוחרים לשלב את הסגנון של צילום אירועים בשחור לבן עם סגנון צילום אחר.

צילום אירועים רומנטי-

סגנון צילום אירועים נפוץ הוא צילום אירועים רומנטי, מדובר בסגנון צילום האירועים הנפוץ ביותר. אותו סגנון צילום בו הכלה עומדת מרחק נגיעה ממי שעתיד להיות בעלה או צילום של בני הזוג לעת ערב, בשקיעה. ברוב המקרים צלם האירועים יקח את בני הזוג למיקום רומנטי ויערוך שם סט צילומים של שני בני הזוג יחד ולחוד. רבים מעדיפים את סגנון הצילום הרומנטי, שכן ביום שכזה, בו הכלה מרוגשת והחתן חושב שהוא הוזה. ביום בו שני בני הזוג נראים מאוהבים מתמיד, כדאי ומומלץ לא לפספס אף רגע ולתעד את הכל.
בסופו של דבר לא משנה באיזה סגנון צילום אירועים תבחרו היו סמוכים ובטוחים כי צלם האירועים שבחרתם יודע ומכיר את רזי עבודתו הצילומים שלכם כמזכרת מהאירוע יהיו מוצלחים, אתם תראו במיטבכם ותהיו מרוצים.
צילום אירועים
צילום אירועים מקצועי
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים