צילום אירועים מקצועי אל מול צילום חובבים.

בשנים האחרונות, בתקופת העידן החדש, בזמן בו אנשים מחפשים איך להתחדש ולהיות שונים, מיוחדים ומגניבים, נפוצה שיטת צילום אירועים חדשה. לא עוד להזמין צלם אירועים מקצועי שיצלם את האירוע שלכם, יתעד ואולי אף יביים חלק מהתמונות. מהיום צילום חובבים עצמאי והשיטות שונות ומגוונות באירוע אחד מונחות מצלמות חד פעמיות על שולחנות האורחים והם צריכים לצלם כאוות נפשם. באירוע אחד הזוג שוכר תא צילום שמונח בכניסה לאולם או בצד רחבת הריקודים והאורחים נכנסים לתא בשלבים שונים באירוע ומצלמים את עצמם. הגדילו לעשות אלו שפשוט מוותרים על העלות של הזמנת צלם אירועים מקצועי ובוחרים בצילום אירועים על ידי בן משפחה שקנה מצלמה דיגטאלית חדישה ושאומרים שהוא מצלם מאוד יפה.

צילום אירועים היתרונות

לצילום אירועים מקצועי מספר רב של יתרונות על פני צילום חובבים, חלקם מובאים לפניכם במאמר הנוכחי:
  1. אם בחרתם בחברת צילום אירועים מקצועית, לבטח ראיתם תמונות וצילומים לפני שבחרתם את צלם האירועים שלכם. צפייה בצילומים קודמים וקבלת המלצות היא כמעין הבטחה לטיב הצילום שתקבלו לאחר האירוע. לא כל שכן כשמדובר במצלמות חובבים, אף אחד לא מבטיח לכם שתהיו מרוצים מהצילומים, אתם למעשה מפקירים את מלאכת ההנצחה בידי אחרים שלא מוסמכים לכך.
  2. צילום אירועים מקצועי דואג שלא תפספסו שום חלק באירוע שלכם, צלם אירועים מקצועי יודע שחשוב לצלם את החופה ואת הכניסה של הזוג לרחבה ועוד רגעים יפים ובלתי נשכחים, לא כל שכן כשהאורחים הם אלה שאחראיים. אף אחד לא מבטיח לכם שהאורחים יצלמו את הרגעים החשובים ולא את עצמם בריקודים.
אם חשוב לכם התיעוד וההנצחה של האירוע שלכם, אל תסתמכו על טיב הצילום של האורחים בחתונה, להסתמך על מצלמות חד פעמיות שיעשו את העבודה זה בלשון המעטה לא חכם. ואם כל הכבוד לעידן החדש, לניו אייג' ולרצון שלכם להיות מקוריים, חדשניים ואטרקטיביים בעיניי האורחים שלכם בחתונה, תשמרו את אותו רצון לרגעים אחרים, תוכלו להזמין כל אטרקציה אחרת לאירוע שלכם אבל עשו לעצמכם טובה ובדבר אחד אל תחסכו, אל תחסכו בצילום אירועים.
צילום אירועים מקצועי
צילום אירועים מקצועי
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים