אלבום תמונות מעוצב בידי אומן

האירוע המתקרב, אירועים מהעבר, נקודות ציון בחיים, כל אלו יישמרו ויונצחו אל התמונות אותן נפיק במהלכם. את התמונות האלו, נרצה כמובן לשמור ולנצור עבור הדורות הבאים, בכדי שנוכל לזכור ולהיזכר ברגעים הנהדרים בחיינו. הדרך המקובלת והפופולארית ביותר להנצחת תמונות, היא כמובן באמצעות הטמנתם בין דפיו של אלבום תמונות , יחד עם זאת, אלבום קנוי מגיע כשהוא מעוצב בסגנון בנאלי, בצבעים יחידם ובמראה פשוט למדי.

אחת האפשרויות הנהדרות להעניק לאלבום התמונות מראה שונה וססגוני, היא לבצע עבורו עיצוב מקורי וייחודי, אשר יעניק לו את המראה המיוחד, התואם את אופי התמונות המונצחות בו. נסקור אפוא, את האפשרות להוציא אלבום קונבנציונאלי לעיצוב בידי אומן המתמחה בעיצובים של אלבומי תמונות, או לחילופין, נבחן את האפשרות לבצע עיצוב של אלבום דיגיטלי בעצמנו.

עיצוב אלבום בידי אומן

אפשרות זו, היא אומנם האפשרות היקרה ביותר, אך עבור אלו אשר לא ינחנו בכישורים אומנותיים מולדים, זו היא ללא ספק הבחירה הנכונה. עיצוב אלבומים על ידי אומן, מתבצע על ידי טיפול תחילה בעמודיו הפנימיים של האלבום, שם יבצע האומן גזירות של תמונות והדבקתן לכדי קולאז'ים מרהיבים ססגוניים וייחודיים, בצבעים שונים ובצבעי שחור לבן. בהמשך, יוכל האומן להטמיע אל עמודיו של אותו אלבום אותו הוא מעצב, חומרים אומנותיים שונים כגון עלים ופרחים מיובשים, גזירי נייר, ושאר חומרים אשר ישמשו אותו בתהליך העיצוב ביד חופשית ובהתאם לכישוריו ולהתמחותו.

בסיום התהליך, נקבל אלבום ייחודי אשר אין שני לו, בעל מראה ייחודי, מקורי ושונה, אשר יעניק את הכבוד הראוי לתמונות המונצחות בו. ניתן כמובן לבקש מהאומן להתאים את עיצובו של אותו אלבום לאופי התמונות, שכן לא נרצה לעצב אלבומי תמונות בהם מונצחות תמונות הילדים והנכדים, באותו אופן בו נרצה לעצב אלבום תמונות של חתונות או בריתות...

עיצוב אלבומי תמונות באופן עצמאי

ובכן, למדנו כיצד יבצע למעשה, אומן מקצועי את העיצוב של אותו אלבום תמונות לו נרצה להעניק מראה שונה ייחודי ומקורי. ולמעשה, למה שלא נוכל לבצע את העיצוב לאותו אלבום בעצמנו? ובכן, אם ניחנתם בחוש אסטטי ובכישורים אומנותיים חבויים, תוכלו בקלות רבה לבצע עיצוב של אלבומים בכוחות עצמכם. צאו אל הרחוב, אל השדות, ואספו חומרים שונים אשר ישרתו אתכם בתהליך העיצוב. ומה הם החומרים? כל דבר! עלים יבשים ועלי טריים, פרחים יבשים, פיסות עץ, רשתות ברזל, כל חומר אשר נדמה כי יוכל לשרת אתכם בתהליך העיצוב, שמרו, ונסו לשלב אותו בתהליך.
אלבום תמונות
אלבום תמונות מעוצב בידי אומן
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים