צילום אירועים- על מה אסור להתפשר

לזוגות העמודים בפני חתונה יש הוצאות רבות, הם נאלצים לשלם לתקליטן, אולם אירועים, מעצבת של שמלת כלה, מעצב השולחנות,צלם אירועים, חברת הפקות אירועים, קייטרינג,למלצרים, מאפר, מסרקת ועוד הוצאות רבות אחרות. ברוב המקרים העומדים להתחתן ינסו לחסוך, במקום שמלת כלה אצל מעצבת בדיזנגוף הם יעדיפו שמלה אצל מעצבת יוקרתית וטובה אבל מראשון לציון. זר לכלה הן יבחרו קטן וצנוע בהנחה שזה בין כה וכה מתקלה וגם זר ב300 שקלים יעשה את העבודה. מעצב שולחנות הם יאמרו לעצמם שאפשר לקחת את המעצב של האולם וכן הלאה.

על דבר אחד מבין האמורים לעיל אסור להתפשר חברת צילום אירועים שתהיה אחראית על צילום האירוע שלכם. מיותר לציין שיום החתונה שלכם זה הנס הפרטי שלכם כזוג, זה היום בו שניכם עומדים תחת החופה ומתחייבים האחד לשני. יום חתונה היא יום שהוא חג, אירוע שמוקדש רק לשניכם, התחלה של חיים משותפים ובניית בית בישראל וכראוי לאירוע שכזה אין מקום שיהיו בו טעויות. בהגיעכם לבחירת חברת צילום אירועים לאירוע שלכם, אל תחשבו על מחיר ועל איך אפשר לחסוך, חשבו על איך אתם בוחרים את צלם האירועים שיגרום לכם להיות הכי מרוצים בעולם.

חבל שתגיעו למעמד קבלת התמונות מהחתונה ותבינו מה גדולה הטעות שעשיתם, שבעבור עוד כמה מאות שקלים הייתם יכולים לקבל תמונות שלא משתמעות לשתי פנים. צוות צילום אירועים מקצועי בדרך כלל עולה בהתאם, אבל במקרה הזה, במקרה שמדובר ביום החתונה שלכם, המחיר לא משחק תפקיד.

חשוב לציין כי לא על המחיר לבדו נמדד טיבה של חברת צילום אירועים , חשוב ואפילו מאוד שתוודאו התאמה בסיסית עם צלם האירועים שלכם, צלם אירועים צריך לשמור איתכם על ערוץ תקשורת פתוח לכל אורך החתונה, בנוסף בניגוד לשאר הספקים לאירוע, צלם האירועים שלכם הוא הספק שיישאר איתכם בקשר הכי הרבה זמן. ייקח זמן עד שתקבלו את התמונות והאלבומים. לכן יותר מהכול חשוב שתוודאו כי אתם וצלם האירועים שבחרתם רואים עין בעין.

זכרו כי צילום אירועים הוא עניין של רגע אחד בחיים, רגע אחד קטן שהזיכרון ממנו נשאר לדורי דורות. התמונות שצלם האירוע צילם אתכם יישארו לעד, כמזכרת מהאירוע שלכם.
צלם אירועים
צילום אירועים- על מה אסור להתפשר
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים