בחירת חברת צילום אירועים

מגיע לכם מזל טוב, אתם חוגגים את החתונה שלכם בקרוב וכמו כל זוג העומד לפני חתונה, אתם צריכים לבחור את חברת צילום האירועים שלכם, אותה חברת צילום שתהיה אמונה על תיעוד הרגע היפה בחייכם.

בחירת חברת צילום אירועים איננה עניין פשוט, מעבר לעובדה שתצטרכו למצוא צלם, לקבל המלצות,לוודא שיש לכם איתו כימייה ושאתם רואים עין בעין מבחינת עלויות הצילום. כדאי מאוד שלא תניחו מראש שחברת צילום האירועים בה בחרתם נותנת לכם כל מה שאתם צריכים ומעוניינים.ישנם זוגות שמצפים לקבל מחברת צילום האירועים בה בחרו אלבום מעוצב בתוספת אלבום חתונה גדול ומכובד, שני זוגות אלבומים קטנים להורים של כל צד , דיסק DVD עם תמונות החתונה, ו3 עותקים נוספים של צילום החתונה.

צילום אירועים יקר או זול?

ישנן חברות צילום אירועים הגובות תשלום נמוך בהרבה מן הממוצע, חברות צילום אלו לרוב מעניקות ללקוחות שלהם רק דיסק עם תמונות החתונה וכל מלאכת הפיתוח, ההדפסה והפקת אלבומי החתונה מוטלת על הזוג עצמו.
זוגות שבוחרים מראש בחברות צילום אירועים זולות מתוך ידיעה כי הן לא יקבלו מספר אלבומים ושמטלת הפקת האלבום תהיה מוטלת עליהם. לרוב לא לוקחים בחשבון את עלויות הפיתוח והזמן שהם ידרשו להשקיע לאחר החתונה והרי ידוע כי זמן שווה כסף ושהפקת אלבומים איננה עניין פשוט ורצוי להשאיר אותה למביני עניין.
חברות צילום אירועים אחרות מתמחרות בצורה יקרה יותר את חבילת צילום האירועים שלהם ולא בכדי, חבילת צילום אירועים יקרה יכולה לכלול מעבר לדיסק עם כל תמונות החתונה, אלבום גדול לזוג הטרי, זוג אלבומים קטנים להורי החתן ולהורי הכלה ואלבום תמונות מעוצב וייחודי.
יש שיגידו שבחירה בחבילת צילום אירועים יקרה היא טעות ושעדיף לשמור את הכסף לרגעים חשובים אחרים. אך האמת היא שזו איננה טעות כלל, חתונה היא אירוע מרגש חד פעמי ומיוחד וכראוי לאירוע שכזה חשוב לתעד ולהנציח אותו בצורה המושלמת ביותר.

חבילת צילום אירועים לרוב כוללת במחיר גם אלבום מעוצב, ישנם זוגות שמוותרים על האלבום המעוצב מתוך עניין להוזיל את עלויות צילום האירוע ומתוך הנחה שאלבום מעוצב זה משהו שאפשר לעשות גם אח"כ אבל האמת היא שלרוב מה שצוות צילום האירועים לא עושה עבורכם בהתחלה, סביר להניח שלא יעשה לעולם.

למי מאיתנו אין בבית ארגז תמונות שאף צוות צילום לא סידר באלבומים וככה שוכב לו הארגז ומחכה כבר שנים שיסדרו אותו באלבומים.

בחרו בתבונה את חברת צילום האירועים שלכם, בדקו כי חבילת הצילום בה בחרתם תהיה ראויה לאירוע כמו החתונה שלכם ותכלול את כל מה שאתם זקוקים לו.

שיהיה במזל טוב.
צילום אירועים
צילום אירועים
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים