בחירת צלם אירועים

לזוג העומד לפני חתונה ישנן המון החלטות ובחירות שעליו לקחת ולעשות, הזוג צריך לבחור שמלה לכלה ובגד לחתן, מעצב שולחנות ותקליטן, אולם והזמנות לכולם ובין כל שאר הדברים נמנית כמובן גם בחירת צלם האירועים.
בחירת צלם אירועים לאירוע שלכם, היא איננה עניין פשוט ואין להקל ראש בדבר. כאמור החשיבות בבחירת צלם אירועים היא רבה, חתונה היא אירוע מרגש וחד פעמי שראוי להנצחה בצורה הטובה ביותר. צלם אירועים טוב ידאג שביום המיוחד שלכם, תראו במיטבכם, צלם אירועים טוב ידע להפוך כל אחד מכם לפוטוגני. צלם אירועים טוב ידע לסדר ולעצב את התמונה כך שכל הנוכחים בה יהיו מרוצים. צלם אירועים טוב דואג לעשות את עבודת הצילום מבלי להפריע לשאר הנוכחים באולם.

איך בוחרים נכון צלם אירועים לחתונה שלכם.

אז איך כדאי לבחור צלם אירועים לחתונה שלכם, לפניכם מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם בתהליך בחירת הצלם.
  1. בקשו לראות תיק עבודות – קיבלתם שם של צלם אירועים מומלץ, צרו עימו קשר ובקשו לראות תיק עבודות, אין טוב כמראה עיניים.
  2. היכנסו לאתר האינטרנט של הצלם – צלמי אירועים לרוב מחזיקים באתר אינטרנט, היכנסו לאתר, התרשמו מהתמונות אותם בחר לשים הצלם באתר, מזווית הצילום ומהרגעים אותם מצליח צלם האירועים שבחרתם לתפוס.
  3. קבלו המלצות – המלצות זה שם המשחק, בררו עם קרובים אליכם לגבי צלמי אירועים מומלצים או לחילופין בקשו מהצלם אליו פניתם מספרי טלפון של לקוחות מרוצים.
  4. כימייה עם הצלם- היפגשו עם צלם האירועים שבחרתם, בדקו האם מעבר לעובדה שהוא צלם אירועים בחסד עליון יש ביניכם גם כימייה ותקשורת טובה. צלם אירועים טוב צריך להיות באינטראקציה מתמדת עם שני בני הזוג בחתונה, צלם מעצבן וטוב ככל שיהיה, זה ממש לא מה שאתם צריכים באמצע החתונה.
  5. בדקו עלויות – צלם אירועים יקר מאוד הוא לא בהכרח טוב יותר מצלם אירועים זול ולחילופין לא כל צלם זול הוא צלם טוב. זכרו שכשמדובר בעלויות לעיתים זה עניין של ביקוש והיצע. צלם אירועים מבוקש מאוד יגבה סכום גבוה ולהפך. בדקו מראש עלויות צילום , בדקו מה יש באותו צלם אירועים שגורם לו להיות כה מבוקש, לרוב יש דברים בגו' וכדאי לכם להשקיע בצילום האירוע שלכם, ערכו סקר שוק קצר על עלויות צילום אירועים אצל צלמים שונים התרשמו מתיק העבודות של הצלם ורק לאחר מכן תבחרו את צלם האירועים שלכם.
  6. חבילת צילום אירועים – כל צלם אירועים מחליט באופן עצמאי מה תכלול חבילת הצילום שלו, בדקו האם במסגרת צילום האירוע שלכם אתם מקבלים אלבום תמונות בודד וגדול, בתוספת שניים קטנים להורים או שמא מדובר בדיסק תמונות וכל שאר עבודת הפיתוח מוטלת עליכם.
זכרו כי חתונה היא יום מיוחד וכיאה ליום שכזה ראוי שיתלווה אליו צלם אירועים מעולה.
צילום אירועים
בחירת צלם – צילום אירועים
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים