צלמים לחתונות

הקושי בבחירת צלמים לחתונות הוא עצום, כל מי שעמד אי פעם לפני חתונה ותר ברשת אחר צלם חתונות מוצלח, לבטח נתקל בהיצע הגדול של צלמים לחתונות המוצעים ברשת האינטרנט. במאמר זה אעסוק על קצה המזלג בבחירת צלמים לחתונות, איך לדעת שצלם החתונות שבחרת, הוא אכן צלם החתונות שמתאים לך, מה הם היתרונות של הצלם שבחרת על פני צלמים לחתונות אחרים. כמו כן ינתנו במאמר דגשים וטיפים חשובים למי מבינכם אשר נתקל במספר המלצות לצלמים לחתונות ולא יודע באיזה צלם חתונות לבחור.
  1. בחירת צלמים לחתונות לפי מיקום – מיקום החתונה תופס חלק נכבד מבחירות הספקים בחתונה. כך למשל אם החתונה שלכם נערכת בצפון ואתם מעוניינים בקייטרינג חלבי, סביר להניח שלא תבחרו בקייטרינג שצריך להגיע ממצפה רמון עד הכנרת. אותו הדבר כאשר מדובר בבחירת צלם אירועים. לא כל הצלמים לחתונות ערוכים ומוכנים להגיע למרחקים רחוקים, וודאו ובדקו עם צלם החתונה שבחרתם כי מיקום החתונה מוסכם על שניכם וכי יש ביכולתו לצלם גם במרחקים, דוד סימן טוב הינו צלם אירועים מומלץ אשר יכול להגיע ולצלם את החתונה שלכם גם מעבר לים.
  2. מיון צלמים לחתונות על פי המלצות – כל צלמי החתונות שתתקלו בהם יאחזו בידם הימנית תיק המלצות עשיר ורחב, סננו ומיינו את ההמלצות של צלמי החתונות בקפידה, בחרו צלם אירועים שאתם סומכים עליו שההמלצות שלו נראות מהימנות, בקשו לשוחח עם ממליצים. זכרו כי צלמים לחתונות מעוניינים בכם בדיוק כמו שאתם מעוניינים בהם.
  3. תקציב ותשלום לצלם אירועים – עניין התקציב ועלות החתונה היווה מאז ומתמיד נקודה ראויה, זיכרו כי צלם חתונות זול איננו בהכרח טוב ושצילום חתונה הוא מזכרת לכל החיים.
  4. האמינו בבחירת צלם החתונות שלכם - בשעה טובה סגרתם אולם, שמלה וצלם חתונות שיבוא לתעד את האירוע, הכול מוכן והחתונה תיערך בעוד כשבוע הניחו לעצמכם להירגע ולנשום, אל תתעסקו באם עשינו טעות, באם היה עדיף לבחור צלם חתונה אחר, באיך יצאו הצילומים. האמינו כי צלם החתונות שבחרתם הוא הצלם הנכון לכם, שהוא טוב פי אלף מונים מצלמי חתונות אחרים, השאירו את מלאכת צילום החתונה לצלם, שימו בו את מבטחכם ומובטח לכם כי יהיה טוב.
צילום אירועים
צילום אירועים מקצועי
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים