הכנות ליום צילומים

מגיע לך מזל טוב, היום המיוחד שלך עומד להגיע, את מתחתנת עם אהוב ליבך מזה שנה וחצי ביום שני בעוד שבוע. הכול כבר מוכן, קבעתם אולם ושמלה וספר וכמובן שיש לכם צלם. קבעת עם הצלם שיבוא לצלם אותך ואת בן זוגך ב17:00, בדיוק כשאתם נפגשים בסלון ואת שואלת את עצמך האם הכול מוכן? האם חסר משהו? האם צריך להביא משהו ליום צילום אירועים

מה צריך להביא ליום צילום

את כלה ומתוך שכך את לא אמורה להיסחב עם תיק מלא בדברים אבל ליום צילומים רצוי שתביא איתך חברה טובה או אפילו 2 שיעזרו לך עם השמלה והשובל, שיעזרו לך שהכול יהיה פשוט והרבה פחות מסורבל. לא אחת צלמי אירועים בוחרים מקומות מיוחדים לערוך בהם את הצילומים. צילום זוגי שלך ושל בן הזוג ליד באמצע שדה נטוש ליד חבילת חציר. צילום שלך לבד באמצע צומת סואן וכו' במקום ללכת בעצמך ואולי ללכלך את השמלה, כדאי שתהיה לידך חברה.

צילום אירועים ביום חם

הרבה מן הזוגות מתחתנים בימי הקיץ החמים, גם בימי הקיץ נערכים צילומים ומתוקף העונה ומלאכת הצילום והעמדה, לרוב הכלה נהיית צמאה . ואת מאופרת ויפה ולפעמים מוותרת על השתייה באמצע הצילומים. על מנת לחסוך אי נעימויות וכאבי ראש מיותרים במהלך החתונה. ראוי וכדאי שתסחבי איתך בקבוק קטן עם קש שתוכלי לשתות כאוות נפשך מבלי לדאוג אם האיפור נעלם.

ציפיות מהצלם

לכל כלה יש תוכניות לאיך יראו הצילומים שלה של לפני החתונה, באיזה זוויות היא תעמוד, אם תהיה תמונה שלה מתנשקת עם החתן אם התמונות יהיו במקומות אקזוטיים או רק בחוף הים. כדאי מראש שתבררי עם צלם האירוע שבחרת ותתאמו ציפיות שתדעי מראש לפני תחילת הצילומים לאן מועדות פניכם, איפה יערכו הצילומים כמה זמן תהיו בכל אתר ובאיזה סגנון הוא מתכוון לצלם אותך.

והכי חשוב מהכול, שביום החתונה שלך תהיי נינוחה ורגועה, שימי מבטחך בצלם האירועים שבחרת, היי סמוכה ובטוחה שהוא מבין במה שהוא עושה. שאם הוא החליט שהזווית הזו מחמיאה לך, אז היא אכן כזו. האמיני בצלם האירועים שלך.

צילום אירועים הוא מלאכה מורכבת ואם בחרת בו אז כנראה הוא בעל ניסיון והמלצות,

שיהיה במזל טוב ויום צילומים מהנה .
 צילום אירועים
צילום אירועים – הכנות ליום צילומים
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים