צילום אירועים – זכרון אישי

צילום אירוע בת המצווה של אחותי

לפני כמעט עשרים שנה, כשלאחותי הגדולה חגגנו בת מצווה באולם אירועים יפה ומהודר, דברו כולם בסלון הבית על החשיבות של צילום אירועים בכלל וצילום בת מצווה בפרט , על כך שמדובר אומנם בהוצאה כלכלית גדולה אך זה זיכרון שנשאר לדורות, שאחותי יום אחד תתחתן ותשב עם בעלה והילדים לראות את האירוע הנפלא שחגגו לה בהיותה בת 12 שנים. פה אחד הסכמנו כולם שצילום אירועים הוא חובה ולא רשות ושחובה שבאירוע בת המצווה תהיה נוכחת מצלמה. איזו מצלמה ואיך בדיוק יתבצע לא ידענו, אבל לצלם היה ברור לנו שצריך.

צילום בת מצווה היה בזמנו מצרך יקר מאוד השמור לעשירים בלבד, אמי ניסתה למצוא חברת צילום אירועים זולה, או לפחות כזו שתעשה הנחה, אך לצערנו לא נחלה הצלחה. לבסוף לאחר דין ודברים אבי שמומחה בלחסוך, הצליח למצוא חברה להשכרת ציוד צילום אירועים, החברה הייתה מוכנה להשכיר לנו את המצלמה שלה ואבי שניסה לחסוך עד הפרט האחרון, מינה את עצמו להיות צלם האירוע.
כך יצא שבמקום להיות עסוק עם בתו הבכורה והחגיגה הפרטית של בת המצווה שלה הוא היה עסוק, בזוויות צילום ובלבדוק אם המצלמה בכלל עובדת.
מיותר לציין שאז, לפני עשרים שנה מצלמה לצילום אירועים, לא הייתה דבר קל, מצלמת הוידיאו הייתה מכשיר כבד, מסורבל ומסובך, אבי שבמהלך האירוע הבין שהוא מתאמץ ומשקיע אנרגיה לחינם, כי המצלמה כלל איננה עובדת, ביקש מחבר משפחה שיהיה אחראי על צילום האירוע.

צילום אירועים במשפחה

היום כמעט עשרים שנה אחרי, יש לנו סרט וידאו של צילום בת המצווה של אחותי. אומנם הסרט קצת רועד והוא לא ערוך אבל יש לנו מזכרת יפה מאירוע נפלא. וכולנו במשפחה מסכימים שלצילום אירועים אין תחליף.

כיום באירועים משפחתיים, אנחנו לא חושבים פעמיים ומזמינים צוות צילום אירועים, צילום אירועים כבר מזמן איננו בגדר מותרות השמורות לעשירים בלבד ומי שמרשה לעצמו לחגוג אירוע כזה או אחר באולם אירועים, סביר להניח שיכול להרשות לעצמו גם לשכור צוות צילום אירועים שיהיה אמון על צילום האירוע.

אם אתם עומדים לפני אירוע משפחתי ותוהים אם לשכור צוות צילום או לצלם בעצמכם במצלמת הוידיאו הביתית, מניסיון אישי כדאי שתחשבו פעמיים. באירוע שלכם הדבר האחרון שאתם צריכים להתעסק בו זה בעיות טכניות עם המצלמה, סוללות, זוויות צילום וכו'. באירוע שלכם אתם צריכים להיות נוכחים ולא בשביל לצלם.את מלאכת צילום האירועים תשאירו למי שמתמחה בכך.
  צילום אירועים
צילום אירועים, וידיאו
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים