צילום אירועים מקצועי וחובבני – ההבדלים

אולי לחלקכם הסיפור הבא יישמע מוכר – התארסתם, בחרתם גן אירועים ותאריך חתונה, השמלה נבחרה, ההזמנות נשלחו והנה אתם מקבלים טלפון מאחד מבני-דודים השואל אתכם האם כבר בחרתם סטודיו צילום אירועים או שכרתם את שירותיו של צלם חתונות כלשהו. במקרה הטוב, כבר סגרתם עם סטודיו צילום אירועים  כזה או אחר ובמקרה הגרוע אתם משיבים לקרוב המשפחה בשלילה בכל הנוגע להצעה שלו למנות חבר קרוב שלו שזה עתה פצח בקריירת צילום ארועים ומעוניין לרכוש נסיון.

במקרה והמכר אינו מקרבת דם אליכם, תמיד אפשר להיפגש עימו ולקבל איזושהי אינדיקציה בעניין טיב עבודתו של צלם האירועים המתחיל. במקרה הכי גרוע, תסרבו לו בנימוס, המצב יכול להסתבך כאשר מדובר במכר בעל קרבת דם אליכם או לבן משפחתכם שהמליץ עליו וולמרות הקרבה ואהבה הרבה שאתם רוכשים לו, בתור צלם אירועים הוא אינו מקצועי מספיק.

במקרה שכזה אל לכם להתפשר ואליכם לסרב לשכור את שירותיו גם במחיר של סכסוך.

צילום אירועים מצריך יכולות ומיומנויות לא פשוטות וזוהי אינה משימה פשוטה.
ההבדל בין שכירת שירותי צילום אירועים מקצועי לבין שכירת שירותי צילום אירועים חובבני יהיה ההבדל בין היכולת לצפות בסרט החתונה ולחיות מחדש את הערב החשוב בחייכם, פעם אחר פעם, לבין לצפות בסרט חתונה יבש ומשעמם בו תצפו פעם אחת בלבד ותאכסנו אותו באחת ממגירות ביתכם כי הצפייה בו פשוט תגרום לכם לאכזבה.

יתרונות נוספים להעדפת צילום אירועים מקצועי

בנוסף, לשכירת שירותי צילום אירועים מקצועי יתרונות נוספים:סטודיו צילום אירועים מקצועי תמיד מחזיק תיק עבודות של אירועים רבים אותם הם סקרו בעבר וביכולתכם להעריך נכונה את טיב ואיכות עבודתם בנוסף ליכולתם טכנית והמקצועית.יום לפני החתונה זהו יום עמוס לחצים וחששות של "רגע לפני". במידה ובחרתם בשירות צילום מקצועי אתם יכולים לדאוג ולחשוש לגבי מרכיב אחד פחות – צילום האירוע.כאשר שוכרים שירות צילום אירועים מקצועי יש לכם שליטה מוחלטת על המרכיבים את השירות שלכם והתוצר המוגמר לרבות : מדיית האכסון, כמות הצלמים, ציוד הצילום, איכות תמונות הסטילס וגודלם וכן את סוג אלבום התמונות הסופי.

 

דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים