צילום אירועים מקצועי למה זה חשוב?

צילום אירועים איכותי ומקצועי הוא אחד ממרכיבי החתונה שאין להתקמצן או לחסוך בנוגע אליו עליהם בשום פנים ואופן. זאת מכיוון שכל זוג אוהבים העומד להתחתן ירצה שסרט החתונה שלהם יהיה איכותי, מקצועי ומרגש.

חתונה היא מסוג האירועים שלא חוזרים על עצמם ועל כן חשיבות הבחירה בצוות צילום אירועים מקצועי ובעל מוניטין גדולה אף יותר.

לא פעם וודאי שמעתם את חוויות יום החתונה מזוגות שלא מזמן התחתנו והסיכוי הוא שמרבית הסיפורים אותם שמעתם, דומים אחד לשני בצורה מפתיעה.

הכלה בדרך כלל מספרת על בוקר יום החתונה שאליו התעוררה עם בחילה ותחושת לחץ נוראית המלווה בפרפרים בבטן ואז היא ממשיכה ומפרטת בתיאור מפורט להפליא של סדר יומה העמוס שכלל ריצות בהולות למאפרת, לתופרת השמלה, למעצב השיער, לגן מדהים ביופיו שם נערך צוות צילום אירועים להפקת צילומי החתונה וכמובן לפגישה עם האימא והשושבינות איתן היא מעבירה שעות ארוכות של ציפייה מתוחה ודרוכה לקראת שעת החופה שלאורכה עליה להימנע מדמעות מיותרות שיכולות להרוס את האיפור שעל פניה ושאסור שיהיה לזה תיעוד בצילומים.

החתן מצידו מספר על פגישות עם החברים, עם השושבינים, לבישת החליפה ועריכת שיחות טלפון רבות עם חברת צילום אירועים, ספק קייטרינג, בעל האולם ועוד תיאומים לוגיסטיים אחרונים לקראת ערב החתונה.

שעת ההתכנסות מגיעה, צלם האירועים שבחרתם מחכה בכניסה, צילום האורחים, צילום הזוג הטרי, צועדים יחד לעבר החופה, אוחזים ידיים, מתחתנים, שותים אלכוהול, רוקדים וכבר נגמר הערב. ערב החתונה הוא אירוני למדי כשחושבים על כמויות הזמן שהוקדשו להכנות לקראת האירוע וכשמגיעה החתונה עצמה היא חולפת במהירות.

החוויה הרווחת הזו בקרב מתחתנים היא בדיוק הסיבה לכך שיש צורך בבחירה קפדנית ואחראית של שירותי צילום אירועים טובה ומקצועית ולו רק בגלל הסיבה שתמיד יש סיכוי שלא תזכרו את ערב החתונה כמו שצריך. אך במידה ושכרתם את שירותיו של סטודיו צילום אירועים טוב אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי סרט החתונה יחד עם אלבום התמונות יבטיחו לכם את האפשרות לחיות מחדש את הערב המיוחד הזה מתי שתרצו ולהתרגש כמעט כמו באירוע המקורי.

דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים