האחריות הסמויה

 

צילום אירועים סטנדרטי ורגיל? לא עוד... כיום, עם התפתחות עסקי האירועים נוצר מצב שלכל אירוע יש אחראי אירוע אישי שיגרום לכך שהחתונה או בר/בת המצווה שלכם יהפכו לאירוע מדהים וייחודי. מופע לייזרים בבר המצווה של הבן, מסיבת אפטר פרטי בחתונתכם ושלל אטרקציות שעולות על דמיונכם. בד בבד עם התפתחותן של דרישות בעלי האירוע לחגיגה אותה הם עורכים, הלכו והשתדרגו להם גם צלמי האירועים. עבר זמנו של צילום הסטילס רגיל עם המסגרת הלבנה. היום ישנו צילום דיגיטלי ושימוש בגופי תאורה מיוחדים (כגון: מפזרי אור וממלאי אור) המסייעים לצלם אתכם בצורה הכי חדה, ברורה ויפה באירוע הייחודי אותו אתם חוגגים. עבודתו של הצלם לא נפסקת רק בצילום האירוע עצמו, אלא היא כוללת גם את עריכת הצילומים והתאמתם לטעמכם האישי.

צלם אירועים מקצועי עבר הכשרה מוסמכת והוא בעל ניסיון מוכח בתחום. אותו צלם מגיע לאירוע בליווי צוות צילום שצריך לעבוד לפי הסטנדרטים שלכם גם כן. כל טעות של חבר צוות הצילום נופלת באחריותו של הצלם הראשי, וזאת משום שכל טעות הכי קטנה עלולה לפגום במזכרת המיוחדת שתישאר מהאירוע לו חיכיתם זמן רב ובתכנונו השקעתם מאמצים כה רבים. לצורך העניין, ישנם מקרים מסוימים בהם בעלי השמחה נותרו ללא מזכרת כלל בעקבות טעויות טכניות חמורות כאלו ואחרות.

צילום חתונות טומן בחובו אחריות כבדה. ישנו את שלב הצילום המוקדם לאירוע - אשר מצלם את בני הזוג באתרים רומנטיים, ולאחר מכן, בערב, מגיע שלב הצילום של קבלת הפנים, החופה, המסיבה ובסוף הערב... צילום סופו של האירוע. בבחירת צלם לחתונה שלכם לא מספיק כי אותו צלם יהיה אדם מוסמך לצילום בעל תעודות, אלא חשוב מאוד, לצד ההסמכה המקצועית, לוודא כי מדובר בצלם בעל ניסיון בסוג אירועים זה. צלם חתונות יכול לבצע את עבודתו במגוון רחב של סגנונות אשר רובם כוללים שימוש נרחב באמצעי צילום ועריכה שונים ומגוונים. לרוב, הצלם ידאג לשתף אתכם באפשרויות הצילום והעריכה השונות אותן הוא מספק על מנת לסקור את כל האופציות הזמינות לאירוע החד פעמי אותו אתם חוגגים.

דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים