צילום אירועים – בעונות השנה

צילום אירועים היא משימה לא פשוטה כלל וכלל, לא מספיק שצלם האירועים שבחרתם ידע את רזי הצילום על טיבם, כדאי גם שהוא ישכיל לבחור את האזור בו יערכו הצילומים שלפני החתונה. לכל מקום צילומים היתרונות והחסרונות שלו, ישנם צלמי אירועים שלא יחששו לקחת אתכם למקומות אקזוטיים ומיוחדים וישנם צלמים שיעדיפו להישאר איתכם בתוך האולם ומקסימום להחליף את התפאורה שמאחוריכם או לבצע קצת שיפוצים בפוטושופ. האמת היא שהמקום הטוב ביותר לצילום אירועים הוא בטבע, אין שום תפאורה או תוכנת עריכה גרפית שיכולה להחליף צילום אירועים שמתבצע בחוץ, בטבע. צלם אירועים שמבצע את עבודתו נאמנה ידע לבחור את אזור הצילומים המיטבי לכם כזוג ובהתאמה כמובן לעונת השנה

צילום אירועים בקיץ - אם מדובר בעונת הקיץ כשחם והלחות גבוהה, לא מתאים לערוך צילום אירועים בשעות הצהריים המוקדמות בשטח פתוח ולא מקורה. אז נכון צלם אירועים טוב ידע לסדר ולתקן את התמונה אבל מה לגבי ההרגשה האישית שלכם כחתן וכלה? להזיע זה לא נעים וזה בלשון המעטה. מקומות מומלצים לצילום אירועים בקיץ הם פארקים ומדשאות רחבות ידיים ובכלל עדיף לדחות את מלאכת הצילום לשעות אחה"צ, פחות חם ופחות מזיעים.

צילום אירועים בחורף – אם מדובר בצילום אירועים בעונת החורף כשקר בחוץ וגשום מומלץ לא לנסוע להצטלם באמצע שדה, הבוץ התובעני והגשם שיכול לתפוס אתכם פתאום לא יהיו נעימים. בעונת החורף כשגשום לפרקים כדי לבחור מקום שיש בו אזורים מקורים, ומקומות מחסה בפני הגשם, כך תוכלו להצטלם בשטח הפתוח ולפני בוא הגשם לתפוס מחסה במהירות.

צילום אירועים בסתיו ובאביב – בעונות המעבר כמעט כל מקום יכול להיות אידיאלי לצילומים כמומלץ להצטלם בחוף הים, ליד עצים עם עלים נושרים, אם אתם ניגשים לצילום אירועים בשטח פתוח, וודאו מראש כי הגשם לא השאיר אותיות על האדמה. בנוסף בסתיו ובאביב לא חם או קר אבל רוח חזקה יכולה לנשוב, חשוב שצלם האירועים בו בחרתם ידע כי רוח חזקה יכולה להרוס את התסרוקת ועל התסרוקת של הכלה יכול לפול ולקום דבר.

מלאכת צילום אירועים לא מסתכמת רק בצילום בזמן האירוע, צילום אירועים מתחיל בתמונות משותפות של הזוג לפני האירוע, ממשיך בתיעוד הזוג והאורחים במהלך האירוע עצמו ונגמר ברגע שאתם מקבלים את אלבומי התמונות שלכם.
צילום אירוע
צילום אירועים עונות השנה
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים