צילום אירועים בוידיאו

לצילום הוידיאו באירוע שלכם, חשיבות רבה. צלם אירועים טוב מבין ויודע כי בנוסף לצילום תמונות יש צורך בצילום וידאו. צילום וידאו ממחיש בצורה הטובה ביותר את האירוע, הוא מעצים את החוויה ונותן לצופים בוידיאו את היכולת להיזכר באירוע בדיוק כמו שהוא היה.

צילום וידאו לאירועים יתחיל כמובן בקליפ וידאו קצר שעורך אותו צלם האירוע שלכם. ברקע הקליפ לרוב תתנגן מוזיקה נעימה ומרגיעה או שיר מיוחד שבני הזוג אוהבים. צלם אירועים טוב ישכיל להתייעץ עם בני הזוג לגבי רצונם ולא ישבץ שיר על דעת עצמו.

במהלך הקליפ ירוצו על מסך הוידיאו מדגם תמונות מייצג או קטעי וידאו קצרים שצילם צלם האירועים שלכם. בסיומו של הקליפ יתחיל סרט הוידיאו עצמו. ובסופו ינתן קרדיט לצלם האירועים.

צילום אירועים בוידיאו הוא חשוב כמעט כמו צילום תמונות (אם לא יותר). אם מדובר בחתונה דתית וקיימת הפרדה בין הגברים לנשים באירוע ובנוסף חשוב לכם שצלם האירועים שלכם לא יפספס שום זווית צילומים לא בצד הזה ולא בצד השני. חשוב שתבקשו מצלם האירועים שלכם שיערך בהתאם ויוסיף לצוות שלו צלם אירועים נוסף או לפחות שיהיה מודע לעניין החלוקה ושידע לתמרן ולנתב את זמן הצילומים בין שני המיקומים.

תיאום עם צלם האירועים בנוגע לצילום הוידיאו

חבילות צילום אירועים משתנות בין צלם לצלם, אין הצעה של צלם אירועים אחד דומה בגודלה ובמחירה להצעה של צלם אירועים אחר. בדקו מראש מה כוללת חבילת הצילום שבחרתם, בדקו האם החבילה כוללת צילום של האירוע בוידיאו או שצילום הוידיאו הוא בנפרד ולא חלק מהעלות. בדקו כמה עותקים אתם מקבלים מצילום האירוע בוידיאו. בדקו תוך כמה זמן צופה הצלם כי תקבלו את צילום הוידאו והאם ישנו הפרש בין זמן קבלת הצילומים בוידיאו לבין התמונות

בדקו מראש כי צלם האירועים שבחרת הם מיומן וערוך בהתאם לצילום אירועים, שאלו את צלם האירועים מה קורה במידה והמצלמה איתה הוא עובד בצמוד מתגלה כתקולה בבוקר האירוע, וודאו כי צלם האירועים שבחרתם מודע וערוך לצרות מן הסוג והכי חשוב חייכו ותיהנו כי את הכול רואים בוידיאו.
 צילום אירועים
צילום אירועים, וידיאו
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים