צילום חתונה בסגנונות מעוצבים

היום הגדול מתקרב, ואתם רוצים לחגוג את חתונתכם בסגנון שונה ומקורי, אשר יותיר על האורחים רושם עז וזיכרון מתוק של יום החתונה שלכם לאורך שנים. אולמות האירועים השונים, מאפשרים חתונות במגוון סגנונות, וגני האירועים מאפשרים לכם לחגוג את חופתכם תחת כיפת השמיים. יחד עם זאת, כמעט כל אולמות האירועים מעניקים פחות או יותר את אותו שירות, ומבלי השקעה נוספת מצידנו, סביר כי אלבום תמונות שלנו ושל השכנים הנציח את יום החתונה, גם אם יהיה זה אלבום דיגיטלי איכותי ומושקע, ייראה פחות או יותר אותו דבר. אז איך בכל זאת נוכל להעניק לחתונה שלנו מראה שונה וייחודי, אשר ייחרט בזיכרונם של האורחים לאורך זמן?

עיצוב חתונה בסגנון ברזילאי

מעצבי חתונות הם אומנים. למעשה, ישנן חברות ובתי עסק אשר מייעדים את עיקר בפעולתם בכדי לעצב חתונות ואירועים מיוחדים. ל ידי שימוש בחומרים שונים וטכנולוגיות ייחודיות, יעניקו מצבי החתונות לאירוע שלכם את המראה השונה, הייחודי והמקורי לו ייחלתם ביותר חתונתכם. והנה, אחת האפשרויות לפניכם, היא עיצוב חתונה בסגנון ברזילאי. אז במה מתאפיין עיצוב של חתונה בסגנון זה?

ראשית, המלצרים והמלצריות. אלו, יהיו לבושים במיטב המסורת הברזילאית, דהיינו, לבוש מינימאלי וצבעוני, ססגוני ומלא חיים. זאת בשילוב עם פרחים וצמחים טרופיים אשר ישולבו ברחבי אולם האירועים אשר יקבילו לקרנבל שלם המתנהל בברזיל ומשרים את האווירה השמחה והססגונית של הקרנבל. הקייטרינג כמובן, ידאג להגיש מזונות מהמטבח הדרום אמריקאי, דהיינו, מאכלים על טהרת הבשר על האש ושאר מעדנים חריפים וטעימים, ובסיכומו של הערב, תהפוך החתונה שלכם לקרנבל ברזילאי עתיר מוזיקה וריקודים, שימחה ואושר, כך שהאירוע הפשוט לכאורה, יהפוך ליוצא דופן, מלא שמחת חיים וייחודי, ובטוח שיישאר עמוק בזיכרונם של האורחים ושלכם לאורך שנים.

עיצוב חתונה בסגנון תאילנדי

אפשרות נוספת לעצב חתונה באמצעות שירותיהם של מעצבי החתונות המוכשרים והמובילים, הוא עיצוב חתונות בסגנון התאילנדי. המעצבים, המתמחים בהטמעת אלמנטים מהאזור על פיו מעוצבת החתונה, יטמיעו אלמנטים מהמזרח הרחוק, דרקונים, פסלים, תמונות, דגלים ועוד, ויהפכו בין רגע את אולם האירועים למקדש תאילנדי מרהיב ביופיו ובייחודיותו. במקביל, ניתן יהיה לבחור קייטרינג המתמחה בהכנת מאכלים מהמזרח הרחוק, מאכלי ים, דגים מסוגים שונים, סושי כמובן וסוגים שונים של מוקפצים, ומיד תרגישו איך אתם מתנתקים מהאווירה הישראלית השגרתית, ומדלגים בשניות אל הקצה השני של העולם, לחתונה מקורית ומיוחדת במזרח הרחוק והמסתורי.
צילום אירועים
בחירת צלם – צילום אירועים
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים