צילום אירועים – תמונות חתונה

כל זוג העומד בפני חתונה מוטרד בין היתר מעניין תמונות החתונה. חלק גדול, חשוב ונכבד בהכנות לקראת החתונה נתפס על ידי תהליך בחירת צלם אירועים עבור האירוע שלכם. חבילות צילום אירועים כוללות צילום של ההכנות לחתונה, צילום וידאו וכמובן צילום תמונות חתונה. כאשר אתם עומדים בפני סגירת חוזה צילום אירועים עם צלם כזה או אחר לבטח צפיתם קודם בתמונות חתונה של אחרים. במאמר זה אעסוק בדברים הקטנים אך החשובים לא פחות כגון: על מה חשוב לשים דגש כאשר אתם צופים בתמונות חתונה של אחרים. מה צריך לעניין אתכם ומה פחות.

צילום תמונות חתונה באירועים של אחרים:

הגעתם לסטודיו של צלם אירועים, קיבלתם המלצות ופגשתם צלם מסביר פנים. על השולחן בסטודיו לרוב יונחו תמונות חתונה ואלבומים מפוזרים, אתם תתבקשו להתרשם ולהשאיר רשמים. על מה מסתכלים בתמונות חתונה של אחרים? האם על מראה הכלה ואימו של החתן ? או שמא מסתכלים על איכות התמונה ומסיקים כמה הזוג נתן.

תמונות חתונה הן קומפלקס של דברים. ראשית בידקו את איכות התמונות האם הן נעימות למראה, האם האנשים ברורים, בדקו אם לתמונות סגנון מסוים וחישבו אם בחתונה שלכם מתאים לכם גם צילום אירועים בסגנון הזה. אל תמדדו את צלם האירועים שלכם על סמך תמונות חתונה מחתונה אחת בלבד, הסתכלו והציצו בתמונות חתונה ממספר אירועים, בדקו האם המראה הכללי של תמונות החתונה מסביר ונעים. אל תתרשמו מעיצוב הבגדים ותפאורת האולם זיכרו כי כל אלו לא היו נתונים לבחירת הצלם.

צילום אירועים בסגנונות שונים:

צלם אירועים טוב ידע להסביר לכם כי יש סגנונות שונים לצילום תמונות חתונה , שתוכלו בין היתר לבחור את המסגרת של התמונות ואת המראה הכללי של התמונה. הסתכלו בסגנון הצילום האישי של הצלם האם הוא מצלם בצורה מיוחדת ושונה, האם בצורה סטטית ורגילה, האם תמונות החתונה שהוא מראה לכם דומות במראה הכללי והסגנון לחתונה שלכם. חישבו בינכם לבין עצמכם האם אתם מרגישים מחוברים לסגנון הצילום .
זכרו כי צילום אירועים הוא מורכב אך צלם אירועים טוב יצלם תמונות שכל מי שמסתכל בהם יאהב.
צלם מקצועי
צילום אירועים מקצועי
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים