טיפים לצילום חתונה

יום החתונה שלכם הוא יום מיוחד, אירוע שראוי להיות מונצח בצורה הטובה ביותר, אירוע בו לכם בתור חתן וכלה חשוב להראות במיטבכם, אירוע שהזיכרון ממנו יישאר לעד וכיאה לאירוע שכזה, ראוי שתבחרו עבורו את צלם האירועים הטוב ביותר שקיים עבורכם.

לפניכם מספר טיפים לצילום חתונה, טיפים שיעזרו לכם בתור חתן וכלה להראות הכי טוב שאפשר בתמונות ובכלל.
  1. צילום שלב ההכנות – כל כלה חולמת על השמלה והאיפור והתסרוקת מה שבד"כ הכלות שוכחות זה שחלק מתהליך צילום החתונה הוא צילום של שלב ההכנות דאגו מראש לדבר עם צלם האירועים שלכם תאמו וודאו שכחלק מצילום החתונה הוא יצטרך לבוא לסלון הכלות ולצלם את הכלה מתכוננת לחתונה. התחשבו בצלם ובחרו בתבונה את מיקום סלון הכלות שלכם והמרחק שלו מאולם האירועים בו בחרתם, זכרו כי צלם האירועים שלכם צריך לצלם גם את הכלה מתכוננת, גם אתכם בתמונות לפני החתונה וגם את קבלת הפנים.
  2. הכנה לצילום החתונה – צילום חתונה לא מסתכם בתיאום שלכם עם צלם אירועים והסכמה שלו לצילום החתונה. צילום חתונה על מנת שיצלח ובדרך הטובה ביותר מצריך הכנה נפשית שלכם בתור חתן וכלה לצילום החתונה. קחו לעצמכם יום או יומיים מנוחה לפני אירוע החתונה, הירגעו,קחו פסק זמן, אוויר לנשימה ובעיקר הכינו את עצמכם ליום החתונה. צילום חתונה בו החתן והכלה לא רגועים, לא נינוחים ומאוד לחוצים, לא יצלח. גם צלם אירועים מוכשר מאוד לא יצליח להעלים את העייפות המצטברת על פניכם.
  3. צילום המשפחה בחתונה – צילום חתונה כולל צילום תמונות של החתן והכלה לבד, עם ההורים של שני הצדדים, עם הסבים, הדודים והחברים. עשו בחירה נכונה ולכבוד צילום החתונה שלכם בחרו משהו מטעם המשפחה שלכם שיהיה אמון על צילום החתונה, שידאג לתאם בין צלם האירועים שבחרתם לבין קרובי המשפחה, שידע לקרוא למי שצריך מתי שצריך ובעיקר שיסיר דאגה מליבכם ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי את מלאכת צילום החתונה אתם משאירים ביד נאמנה.
זכרו בחירות נכונות, רגיעה ולקיחת אוויר וחלוקת תפקידים הם מתכון מוצלח לצילומים מוצלחים, שיהיה לכם במזל טוב.
 צילום חתונה
צילום חתונה - טיפים
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים