צילום אירועים או מציאת אולם מה קודם למה?

בשעה טובה אתם מתחתנים, קבעתם תאריך והודעתם לכולם. ועכשיו הגיע שלב ההכנות לחתונה, נשאלת השאלה מה קודם למה? האם תיאום פגישה עם צלם אירועים או מציאת אולם חתונות יוקרתי העונה לדרישותיכם? איך אפשר לדעת מה לעשות קודם, האם יש סדר עדיפויות מומלץ ובכלל מה כדאי ומתי. במאמר זה אנסה לעשות מעט סדר בדברים.

ראשית אייעץ לכם לערוך טבלה, לציין בכותרת "הכנות לחתונה" ומייד מתחתיה שתופיע רשימה, של כל הדברים שצריכים להיעשות לפני יום החתונה. רשימת המטלות צריכה לכלול מציאת תקליטן או להקה, בחירת חברת צילום אירועים , תיאום עם מעצב שיער, מעצבת שמלות כלה וכמובן בחירת אולם יוקרתי לחתונה כיאה לחתונה. מייד לאחר סיום הכנת הרשימה התחילו בביצוע המטלות, ליד כל מטלה סמנו בוצע ובכך חיסכו לעצמכם הרבה זמן וטירחה.

תאריך החתונה –קבעו ותאמו ביניכם את תאריך החתונה, וודאו מראש כי התאריך יהיה נוח לשניכם וכמובן גם לבני משפחתכם. חבל שתארגנו חתונה יפה ומכובדת כשחצי מהצד של החתן נמצא בחתונה אחרת.
בחירת צלם אירועים מקצועי ומהימן – תהליך בחירת צלם אירועים איננו משהו קטן שמתחיל ונגמר תוך מספר שעות, מדובר בבחירה קשה אך שכרה בצידה. מומלץ כי תתחילו מספר חודשים לפני מועד החתונה במלאכת החיפוש אחר צלם האירועים המיוחל, צפו בתיקי עבודות ותצלומים, קבלו המלצות וחוות דעת מאחרים. לאחר שסגרתם חוזה עם צלם האירועים תוכלו לסמן וי ליד.
יצירת קשר עם ספקים אחרים – לאחר שקבעתם תאריך והגעתם להסכמה, הגיע הזמן להתחיל במלאכה.
מעבר לשמלת כלה, איפור ותסרוקת יש צורך בתיאום עם ספקים שונים כך למשל מחובתכם לסגור מראש חוזה עם חברת צילום אירועים . אם אתם מחפשים ספק מבוקש, מאפרת יוקרתית או צלם אירועים מומלץ דעו כי לאלו ברוב המקרים יש תור ארוך, אם לא תפנו אליהם זמן רב מראש ייתכן ולא תוכלו לשכור את שירותיהם.
זכרו להגיע לאירוע שלכם כשאתם רגועים ונינוחים, כשאת כל ההכנות, הסידורים והתיאום עם הספקים כבר ביצעתם זמן רב קודם. דעו כי כמה שיותר מוקדם שתסגרו על הכול , יהיה לכם פחות לחץ, עומס ועול.

שיהיה במזל טוב.
צלם מקצועי
צילום אירועים מקצועי
דודו סימן טוב , יגאל אלון 157 תל אביב. נייד : 052-8551660     אימייל: david.simantov@gmail.com
אודות | המלצות | הוסף למועדפים | חתונה | אלבומי חתונה | גלריית תמונות | בר\ת מצווה | צילום אירועים